Všetko pre Slovenské magnezitové závody

Home/Novinky/Všetko pre Slovenské magnezitové závody
19aug

Všetko pre Slovenské magnezitové závody

Náš klient, Slovenské magnezitové závody v Jelšave, ktorý nám zveril dôveru nielen v rámci zorganizovania významných eventov či výroby grafických materiálov, sa na nás obrátil aj s požiadavkou na návrhy a výrobu vhodných predmetov, ktoré budú spomienkou na významné jubileum a budú vhodné na jednotlivé sprievodné akcie počas celého roka 2023. 

O akciách a grafike pre SMZ sme písali už v článkoch TUTU.
Tentokrát sme pre nášho dobrého klienta pripravili hneď niekoľko darčekových predmetov, ktoré boli a budú vhodnou spomienkou na SMZ a ich jubileum, ako aj poslúžili a poslúžia na občerstvenie, osvieženie, zahriatie či ako pochutina pre šikovných domácich maznáčikov. 

Za zmienku určite stoja aj kvalitné polokošele pre riaditeľov spoločnosti, ktorým sa na hrudi vynímajú ich vyšité mená spoločne s logom spoločnosti. Kreatívne spracovanie vizuálu si zaslúžili aj športové polokošele na tenisový turnaj o pohár generálneho riaditeľa spoločnosti.

Väčšie množstvo tričiek s trefným grafickým prevedením putovalo na Kráľovu hoľu na Magnezitársky výstup 2023 – spoločný zamestnanecký turistický a cyklistický výstupu na tento známy slovenský vrch.

Zaujímavými predmetmi pre túto spoločnosť boli aj balíčky na akciu Canicross. Tu sa jednalo o pochutinové balíčky s dobrotami pre tých najlepších psíkov či misky na žrádlo s gravírovaným logom. 

Celým rokom boli súčasťou Sprievodných akcií stolové vody v pollitrových fľašiach s vlastnou etiketou. 

V zimných mesiacoch sa ešte využijú termosky s gravírom, ako aj uteráky s výšivkou na otužilom evente – Ľadový Magnezitár.  

Všetky predmety sú nielen dodávané v tej najlepšej kvalite, ale zároveň si dávame záležať aj na ich vizuálnej stránke. Veď posúďte sami. 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.