16nov

Promo na vlasovú kozmetiku

Naozaj nádhernú akciu sme produkčne zaistili koncom októbra v jednom z najnavštevovanejších obchodných centier na Slovensku. 

Pre spoločnosť Wella sme realizovali víkendový promo event zameraný na produkty vlasovej kozmetiky značiek Wellaflex a Wellaton. 

Hneď pri vstupe do novej časti Eurovea 2 sa nachádzal vysvietený modul s vystavenými produktami – lakmi na vlasy, tužidlami, gélmi či suchými šampónmi a farbami na vlasy. Zákazníci tak mali možnosť prísť do stánku informovať sa o jednotlivých produktoch a možnostiach ich použitia. 

Zároveň na našom promo stánku bola aj odborníčka – slečna kaderníčka, ktorá poskytla vlasové poradenstvo a odporučila produkty padnúce presne na mieru jednotlivým návštevníčkam. 

Naša vlasová odborníčka na mieste tiež poskytovala svoje služby a tak sa dámy mohli prísť zadarmo skrášliť a dať si vytvoriť jednoduchý zapletaný účes či efektné vlny, ktoré pri správnom výbere produktu vydržia celý deň. 

K nášmu promo stánku patrila aj netradičná a zároveň zábavná časť – a to maketa kabrioletu. V kabriolete sa zákazníci mohli vyfotiť aj s perfektnou atmosférou vďaka dizajnovej LED obrazovke  ako pozadím. Veľa spokojných návštevníkov stánku odchádzalo s perfektnými fotkami spoza volantu aj s vetrom vo vlasoch. Naše krásne hostesky tiež záujemcov odfotili aj na instax, a teda veľa ľudí si odnieslo fotku aj fyzicky a tak im na túto značku a event zostáva krásna spomienka. 

V rámci celej promo akcie prebiehala zaujímavá súťaž o darčeky, pričom každý kto sa zapojil, vyhral aspoň drobnosť. 

Súťaž spočívala v jednoduchom zdieľaní fotky z nášho promo stánku, predovšetkým červeného kabrioletu, na sociálnej sieti a označenia firemného účtu Wella. Následne bol súťažiaci prizvaný ku kolesu šťastia, kde si mohol vytočiť darček hneď z troch kategórií. Najviac sa ľudia tešili z cestovného produktu značky Wellaflex – z cestovného laku na vlasy a z krásneho čierneho uteráku na vlasy. 

Celý promo víkend bol doplnený, mimo našu eventovú zónu, aj o podporu predaja v predajni DM drogéria, kde po zakúpení výrobkov Wella bola možnosť vyhrať darček u nás na stánku. Stačilo prísť s účtom a zatočiť si kolesom. 

O tejto akcii informovali nielen hostesky na stánku, no aj priamo v predajni DM, čím bola zaistená dostatočná informovanosť návštevníkov a zvýšená návštevnosť akcie. 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.