Zamestnanecký event - 99. rokov Slovenských magnezitových závodov

Home/Novinky/Zamestnanecký event – 99. rokov Slovenských magnezitových závodov
22dec

Zamestnanecký event – 99. rokov Slovenských magnezitových závodov

V Jelšave môžeme v súčasnosti nájsť fungujúcu magnezitovú fabriku – Slovenské magnezitové závody, ktoré oslávili 99. výročie ich založenia. Budúci rok, aj napriek nepriaznivej energetickej situácii, oslávia závody ich prvých 100 rokov fungovania. Veríme, že tento podnik s takto dlhou tradíciou a silným postavením v regióne bude môcť oslavovať ešte veľa ďalších rokov. 

Zamestnanecký event – Slovenské magnezitové závody

V septembri 2022 sme organizovali podujatie pre zamestnancov, kde oceňovali tých najlepších. Podujatie sa odohrávalo v hoteli Hrádok v Jelšave a začalo príhovorom, nasledovalo oceňovanie zamestnancov spojené s projekciou videí o každom z nich. Hlad sme zahnali kvalitnou večerou a večer pokračoval kultúrnym programom.

Ten tvorilo vystúpenie lokálneho folklórneho súboru Vepor, nasledovala kapela Ľudo Kuruc band – Duchoň revival, ktorá všetkých roztancovala na najznámejšie hity Karola Duchoňa. 

Večer ukončil Dj Dušan Dojčár so svojou video párty.

Na zamestnaneckom evente Slovenských magnezitových závodov sme zabezpečovali všetkých vystupujúcich, výzdobu priestorov, ozvučenie a osvetlenie, ako aj grafické práce, vrátane pozvánok, menoviek, zasadacieho poriadku a slávnostného menu. Ostatné, ako občerstvenie, večera a priestor vrátane ubytovania, boli v réžii klienta.

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.