Sezóna eventov Rešpektuj 18! je pre tento rok ukončená

Home/Novinky/Sezóna eventov Rešpektuj 18! je pre tento rok ukončená
5okt

Sezóna eventov Rešpektuj 18! je pre tento rok ukončená

Počas septembrových týždňov sme zvládli ukončiť sezónu skvelých eventov pod značkou Rešpektuj 18 a to hneď s dvomi akciami. 

Ako sme už písali v článku TU, projekt Rešpektuj18! chce zmeniť tolerantný postoj verejnosti k pitiu mladistvých v SR. Zároveň bojuje za zníženie dostupnosti a obmedzenie konzumácie alkoholu deťmi a mladistvými. Na tejto bohumilej iniciatíve spolupracujeme so spoločnosťou Plzeňský Prazdroj Slovensko a občianskym združením OZ Prima. 

Tentokrát sme sa s odborníkmi zo združenia a naším staffom vydali do Veľkého Šariša na Rodinný deň Plzeňského Prazdroja a tiež na jedny z najväčších hodov v Bratislave. 

Rodinného dňa vo Veľkom Šariši sme sa zúčastnili síce len s menším vybavením, ako sa môžete stretnúť na iných akciách, no aj napriek tomu bol o iniciatívu dosť veľký záujem. Naše promotérky ako vždy poukazovali na nevhodnosť konzumácie alkoholu mladistvými rôznorodými aktivitami, tak ako aj v predchádzajúcej sezóne – okuliarmi, ktoré napodobňujú stav opitosti v spojitosti s bežnými činnosťami, kvízom, triafaním lopty do bránky a pod. 

V Bratislave sme sa zúčastnili Ružinovských hodov, a to dokonca až dva dni za sebou. Táto akcia mala veľký úspech, keďže samotný program bol veľmi nabitý ako pre dospelých, tak aj pre deti. Zároveň sme využili predvolebnú atmosféru, ktorá do ulíc vytiahla viac ľudí. Pre nás to teda znamenalo oveľa väčšiu možnosť spojiť sa s okoloidúcimi a šíriť osvetu o tejto veľmi dôležitej problematike v spoločnosti. 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.