Kreatívna grafika a reklamné predmety pre SMZ

Home/Novinky/Kreatívna grafika a reklamné predmety pre SMZ
10máj

Kreatívna grafika a reklamné predmety pre SMZ

Slovenské magnezitové závody sú už dlhodobejšie našim partnerom a klientom,
pre ktorého sme už minulý rok pripravili a zorganizovali zamestnanecký event k 99. rokom činnosti ich závodov, o ktorom sme písali už tu. /odkaz na článok 99. rokov SMZ/

Tento rok sa pomaly ale isto blížime k jubilejnému výročiu – 100ročnice, čo si samozrejme zaslúži oslavu, a to počas celého roka. 

Aj keď energetická kríza zasiahla skoro každého, niekoho viac, iného menej, takto významné jubileum, a ako sme pre klienta vymysleli, ich prvých 100 rokov fungovania, nemôže ostať bez osláv. 

Počas roka SMZ absolvuje množstvo Sprievodných akcií, eventov, na ktorých je buď ako sponzor alebo sú to eventy pre zamestnancov podniku. 

Ani na týchto eventoch nesmie chýbať správna, oslavujúca vizibilita. 

Pripravili sme kreatívne návrhy darčekov a darčekových predmetov, ako po obsahovej, tak aj vizuálnej stránke. 

Návrhy samozrejme korešpondujúce s vizuálom firmy avšak zvýrazňujú oslavy 100 rokov fungovania spoločnosti.  

Realizujeme napríklad výrobu froté uterákov s logom 100 výročia závodov pre športové podujatia či minerálne vody s vlastným vizuálom oslavných etikiet. Ako aj termosky na eventy v zime, tričká či polokošele na jednotlivé sprievodné akcie a mnoho ďalšieho. Samozrejmosťou sú aj oslavné roll upy či zástavy pred samotný závod SMZ. 

Pre klienta sme tiež kreatívne a graficky spracovali propagačnú brožúru a banner na zahraničný veľtrh, ktorého sa spoločnosť onedlho zúčastní.

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.