Užívame si náš posledný „teenage“ rok!

Home/Novinky/Užívame si náš posledný „teenage“ rok!
21okt

Užívame si náš posledný „teenage“ rok!

Naša kreatívna agentúra MYMEDIA oslávila v októbri už 19 rokov!

Už sme rok dospelí, rok nás čaká do druhého významného jubilea a preto si tento rok užívame naplno. Ako dnešní (alebo aj tí minulí) teenageri, aj my sme sa tento rok vrhli do projektov po hlave – a že ich bolo viac než dosť! 

Od začiatku roku sme spolupracovali s firmami a spoločnosťami rôzneho zamerania – od pivných nápojov, ťažobných závodov až po základnú školu. Do každej zákazky prinášame nielen 19 ročné skúsenosti, ale aj mladistvé pohľady na akúkoľvek problematiku, ktorú nám táto neskutočne rozmanitá práca prináša. 

Sme rozhodnutí skĺbiť v každom projekte stabilitu a roky praxe s trendami všetkých reklamných či eventových oblastí, ktorých sa projekt čo i len dotkne a nebojíme sa urobiť šialené kreatívne rozhodnutia aj vo vážnych situáciách. 😊 

Tak ako správny teenager, aj my sledujeme trendy (nielen) sociálnych sietí a možností marketingu, no skúsenosti nám dávajú výhodu ich jednoduchšej aplikácie do našej tvorby. 

Ako 19-roční sme síce stále neprekonali hranicu „–násť“, no už teraz vieme, že našu bláznivú kreativitu si chceme ponechať aj do budúcich „dospeláckych“ rokov. 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.