5apr

HERO SEASON TROPHY s BIRELLOM

Hero Season Trophy sú preteky v obrovskom slalome konajúce sa počas zimných mesiacov.
Aj keď súťaž prebieha na profesionálne upravenej trati, prihlásiť sa môže skutočne každý – preteky sú určené pre verejnosť. Preteky sa odohrávali počas marca v troch slovenských lyžiarskych strediskách: na Štrbskom plese, v Tatranskej Lomnici a v Jasnej. 

Naša agentúra a značka Birell tam samozrejme nechceli chýbať! 

Cieľom bolo ponúknuť miešané nealko nápoje, špeciálne miešané pre túto príležitosť, chladené a to netradičné, aj na eventoch v zimných mesiacoch. 

Na každé súťažné miesto sme prišli reprezentovať nealkoholické pivo a špeciálne nealko miešané drinky s našou „mini“ eventovou zónou, ktorá bola na akcii nielen skvelým vizuálnym prvkom a reklamou pre značku Birell, ale aj perfektným herným a relaxačným miestom. 

V našom stánku si nielen súťažiaci, ale aj okoloidúci a fanúšikovia pretekov mohli zahrať overenú únikovú aktiváciu, ktorá potrápila logické myslenie všetkých zúčastnených. Tiež sa ľudia mohli zabaviť s hrou cornhole alebo obrovskými piškvorkami. Hrať mohli nielen medzi sebou, ale koho lákala výhra, mohol si svoje sily zmerať aj s našimi aktívnymi promotérmi. 

Veľkým lákadlom bol aj tzv. mystery box, čo je slepá ochutnávka. V rámci nových limitovaných edícií tak návštevníci našej eventovej zóny mohli vyskúšať hneď štyri príchute a vyskúšať tak, ktorá bude ich tohtoročná obľúbená. Ako výhru v mystery boxe dostali plechovku Birellu s príchuťou, ktorá im najviac chutila.

Súčasťou našej prezentácie bol samozrejme aj sampling. Tentokrát sme vzorky rozdávali
zo samplovacích batohov, z ktorých sme čapovali Birell svetlý – novinku s vylepšenou receptúrou. Čapovali sme ho do nových papierových pohárikov s potlačou. Ľudí tento spôsob samplovania Birellu veľmi zaujal, pretože čapovacie batohy ešte nevideli. 

Aj preto sa nechali veľmi radi osviežiť aj v zimnom počasí… 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.