22apr

ČSOB bratislavský maratón s BIRELLOM

Letnú eventovú sezónu osvieženia s nealkoholickým pivom Birell sme odštartovali už prvý aprílový víkend, a to priamo na jednom z najnavštevovanejších slovenských bežeckých pretekoch. 

ČSOB Maratón v Bratislave každoročne navštívia tisíce ľudí z celého Slovenska a okolitých krajín. 

Už tradične sme na námestie M.R. Štefánika priniesli so značkou Birell zábavnú eventovú zónu, kde sa ľudia mohli nielen pobaviť, oddýchnuť si, ale aj vyskúšať skvelú chuť tohto nealkoholického piva. 

Pre návštevníkov behu a okoloidúcich bol pripravený výčap, kde naši promotéri ponúkali možnosť ochutnávky čerstvo načapovaného nealkoholického piva.  

Aby neboli ukrátení ani ľudia mimo námestia a pretože súčasťou nášho eventového tímu bol aj tím, ktorý zabezpečoval sampling, ochutnať a vychutnať si Birell malo väčšie množstvo ľudí, ktorí sa zúčastnili tohto známeho a obľúbeného maratónu. 

Náš promotím v okolí čapoval najobľúbenejšiu príchuť Pomelo&Grep aj z atraktívnych čapovacích batohov. 

V našej eventovej zóne sa toho dialo ale oveľa viac. Pre návštevníkov bolo prichystané veľké množstvo hier a to od veľkých piškvoriek, cez cornhole, logickú hru – únikovku či hru s tiahlom. Rovnako tak mali možnosť si vyskúšať svoje schopnosti na balančnej doske, či vytrénovať svoje chuťové poháriky v našom mystery boxe. Pri otvorení novej sezóny sme tak dávali na slepú ochutnávku vyskúšať hlavne nové limitované edície, ktoré potenciálnych zákazníkov skutočne zaujali. 

Veľkým lákadlom do našej eventovej zóny bola aj Vespa so sajdkou, zaparkovaná priamo pred fotostenou. Malí či veľkí, všetci do nej sadali a fotili sa. Ďalšou perfektnou vizibilitou bolo aj autíčko Piaggio, ktoré taktiež lákalo svojím vzhľadom do našej Birell event zóny. 

Novinkou tohto roku bola súťaž, ktorá sa odohrávala v spojitosti s behom 10tka s Birellom. Podmienkou účasti bolo zaujímavé a svojské oblečenie bežcov tejto disciplíny, pričom za účasť bol súťažiaci zaradený do zlosovania o 5x kartón Birellu – predošetkým limitovaných edícií. Súťaž sa niesla v duchu „Nelimituj sa vo svojom štýle!“ a preto si aj cenu poroty jednoznačne zaslúžil bežec v kostýme Super Mária zo známej počítačovej hry. 

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.