22feb

Two way vision fólie pre SWEP

Spoločnosť SWEP je popredným svetovým dodávateľom spájkovaných doskových tepelných výmenníkov pre kúrenie, vetranie, klimatizáciu a priemyselné systémy. Technológia, ktorá sa zameriava na čo najlepšie využitie energie, materiálu a priestoru,
si rýchlo získava obľubu po celom svete, pričom spoločnosť SWEP stojí na čele inovácií.

Už viac ako 30 rokov spoločnosť SWEP pôsobí na celosvetovom trhu a je popredným výrobcom doskových spájkovaných výmenníkov tepla. Výnimkou nie je ani SWEP na Slovensku. 

Práve pre túto spoločnosť pri Košiciach, sme realizovali kreatívne návrhy polepov sklenených priečok kancelári, či kreatívnych návrhov piktogamov, realizácie 3D loga a označenia miestností.  

Pre viac informácii o tomto projekte kliknite tu

Novinkou, ktorú sme použili na olepenie priestorov medzi kanceláriami je tzv. two way vision fólia, ktorá zabezpečuje, že je vidieť grafiku z oboch strán. Na rozdiel od one vision fólie, ktorá umožňuje vidieť grafiku len z jednej strany, z druhej strany však umožňuje prehľadnosť. 

Na plochách olepených touto two way vision fóliou sú rôzne krásy slovenskej prírody a zamestnancom spoločnosti tak ponúkajú príjemný pohľad na slovenské dominanty aj priamo od pracovného stola. 

Táto fólia je veľmi náročná na samotnú inštaláciu, no aj to sme zvládli a výsledok stojí za to!

Prispeli sme ku skrášleniu priestorov spoločnosti a zamestnancom sa tak lepšie pracuje v krajšom a modernom prostredí.

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.