Sampling nealkoholického piva BIRELL

Do dlhodobého plánu pre promotion značky Birell sme na zdvihnutie povedomia o tomto nealkoholickom pive pridali aj podujatia, kde sme realizovali ako veľké, tak aj menšie eventy či jednoduchý sampling tak, aby sme značku Birell dokázali skvelo prezentovať.

Klient: Birell
Kategória: Event & Promotion
Rok realizácie: 2020 - 2022

CIELE

Pre nášho významného klienta Birell sme vytvárali možnosti, ako rozdávať či čapovať ochutnávkové vzorky z čapovacieho batohu - realizovať sampling a zviditeľniť značku Birell po celom Slovensku.
To už niekoľko rokov dosahujeme prostredníctvom čiastkových cieľov ako pri eventoch, tak aj pri promotion. 

V prvom rade napĺňame ciele v počtoch rozdaných či načapovaných vzoriek/samplingov vhodnej cieľovej skupine. Každý rok sa čísla líšia, a to v závislosti na možnostiach klienta či zamerania na jednotlivé produkty a príchute tohto nealkoholického pivného nápoja.
Taktiež je našim spoločným cieľom realizovať sampling na celom území Slovenska. Veď v roku 2021 sme realizovali promotion až v 77 okresoch (zo 79tich), v roku 2022 bol sampling v celkovo 71 okresoch Slovenska. 

Naším ďalším cieľom je tiež budovať emocionálny vzťah k značke nie len prostredníctvom kvalitných a chutných produktov, ale aj prostredníctvom emócie, ktorú vytvárame na evente či pri samplingu.
A v roku 2022, v prvom roku „zálohovania“, bol sampling aj edukatívny. Prispievali sme k informovaniu a rýchlejšiemu zavedeniu zálohovania aj mimo bežného fungovania. 

ÚLOHY

Pri realizácii eventu, či už veľkého alebo menšieho, ako aj pri samplingu musíme ako agentúra myslieť na body projektu od A po Z.
Pri samplingu od vytvorenia tour plánov na základe budgetu, jeho dodržiavanie a priebežné upravovanie vzhľadom k aktuálnej situácii, delegovanie úloh a zabezpečenie samplingu po celom území Slovenska až po čiastkové úlohy, ktoré z tejto agendy nečakane vyplynú.
Okrem samplingu sa však venujeme aj budovaniu brandu prostredníctvom realizácie eventov, na ktorých sa značka nealkoholického piva Birell zúčastňuje. Jedná sa o prípravu či už predajných alebo nepredajných akcií, kde značka ukazuje svoje meno a ponúka zákazníkom vyskúšať aj staršie, ale hlavne nové príchute. 

Medzi najväčšie eventy, ktorých sme sa zúčastnili patrí jednoznačne festival GRAPE. V roku  2022 sme na tomto evente vytvorili našu najväčšiu zónu (30 x 35 m). Ľudia sa mohli prísť nielen osviežiť lákavými nápojmi, ale zároveň sa mohli prísť zabaviť rôznymi aktiváciami, hrami, či oddýchnuť si v našej veľkej chill out zóne, alebo sa osviežiť v bazénoch, ktoré sme pre klienta Birell pripravili.
Pre športových nadšencov je už každoročne skvelou akciou účasť našej Birell zóny na evente BIKE FEST v Kalnici, kde športovci aj nešportovci dostanú ochutnávku Birellu zadarmo a rovnako sa môžu zabaviť alebo oddýchnuť si pri našich stánkoch. Výbornou možnosťou na prezentáciu pre športovcov je aj séria eventov Behaj Lesmi, ktorá sa konala v roku 2022 až  v 5tich lokalitách, budúci rok až v 6tich lokalitách na Slovensku. 

Našu Birell zónu viete nájsť aj na eventoch ako je Bratislavský Majáles alebo ČSOB Bratislava maratón či Telekom Night Run, alebo WakeLake na Zlatých Pieskoch v Bratislave. 

Nesmieme tiež zabudnúť na eventy v obmedzenom režime, v roku 2020, ktorý nám prinieslo ochorenie Covid-19. Aj tu sme sa museli prispôsobiť podmienkam, no aj v sťažených podmienkach sme zo situácie vyťažili maximum a „covidové“ eventy boli v rámci zadaných cieľov rovnako úspechom. 

VÝBER NAŠICH prác

Event and Promotion
Event and Promotion
Event and Promotion
Event and Promotion
Event and Promotion
Animované video a animácia
Animované video a animácia
Animované video a animácia
Animované video a animácia
Animované video a animácia
Animované video a animácia
Online marketing
Online marketing
Online marketing
Online marketing
Online marketing
Online marketing
Kreativita a grafika
Kreativita a grafika
Kreativita a grafika
Kreativita a grafika

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.