Novodobé vizitky, dizajn manuál a iná grafika pre SAAIC

Home/Novinky/Novodobé vizitky, dizajn manuál a iná grafika pre SAAIC
7jún

Novodobé vizitky, dizajn manuál a iná grafika pre SAAIC

Spoločnosť SAAIC je našim klientom, pre ktorého sme už v minulosti vytvárali rôzne kreatívne vizuály na konferenciu k víziám Erasmus+,  o ktorých si viac môžete prečítať tu, či iné grafické návrhy propagačných materiálov.

Tentokrát sme pre Slovenskú akademickú asociáciu pre medzinárodnú spoluprácu pripravovali kreatívne logo Národnej agentúry programu Erasmus + pre vzdelávanie a odbornú prípravu.

Našou úlohou bolo vytvorenie vizuálnej identity Národnej agentúry, ktorá by vystihovala jej činnosť a poslanie, medzinárodné pôsobenie, spájanie a je pochopiteľná pre všetky cieľové skupiny a zároveň je moderná a nadčasová. 

Klientovi sme odprezentovali celkovo až 6 návrhov vizuálnej identity pre Národnú agentúru, z ktorých si hneď po osobnej prezentácii vybrali dva finálne, z ktorých jeden bol už vtedy mierny favorit. To sa potvrdilo aj pri ďalšej prezentácii, kde sme oba „finálové návrhy“ graficky spracovali do vizuálov tričiek, pier, notesov, prezentácii a iných materiálov. 

Víťazný návrh bol spracovaný nielen do logo manuálu, ale spracované boli napríklad
aj novodobé kreatívne vizitky pre členov asociácie. Vizitky sme vytvorili vrátane QR kódu, vďaka ktorému nadobúdajú moderný a štýlový vzhľad s technologickým prepojením. Po načítaní tohto kódu sa zobrazia kontaktné informácie behom pár sekúnd na Vašom smartfóne a nemusíte ich manuálne prepisovať, čo je veľmi efektívne a smart. Stačí len uložiť.

Vizuálna identita bola kreatívne zapracovaná a boli vytvorené aj grafické šablóny pre ich YouTube kanál, šablóny na sociálne siete, web, emailové podpisy, hlavičkový papier, prezentácie a podobne. 

Graficky sme spracovali aj niekoľko typov reklamných roll upov, tiež viacero typov diplomov, ktoré použijú k oceneniu za inovatívne vzdelávanie.

MYMEDIA, s.r.o.
Tomášikova 30, Bratislava

Sledujte nás:
Odoberajte náš newsletter:

© 2022 All rights reserved.